Pračka automatická se sušičkou: Whirlpool

Pračky Whirlpool jsou vybaveny řadou užitečných funkcí, které praní usnadní a zaručí optimální výsledek bez zbytečné námahy. Nové pračky této značky disponují převratnými technologiemi jako AquaSteam, tedy praní v páře. Pára, která je do bubnu během praní vstřikována, vyčistí i ta nejjemnější vlákna bez rizika jejich poškození. Další modely jsou vybaveny systémem fuzzy logic, dynamickou regulací, během níž je spotřeba vody a energie automaticky regulována. Užitečná je rovněž funkce Clean+, která zaručuje optimální výsledky i během praní při nízkých teplotách. Whirlpool ve spolupráci s firmou Microban vyvinul speciální antibakteriální povrch pro přihrádku na prací prostředky, který napomáhá snižovat množení bakterií, nepříjemných pachů a plísní. Bezpečný chod pračky Whirpool zaručují bezpečnostní prvky Aquastop a Aquasafe. Silent Motion je inovativní bezkartáčový indukční motor zaručující zejména nízké vibrace, což má za následek tišší chod, účinnější odstřeďování (třída odstřeďování A při 1400 ot./min.) a mnohem delší životnost než u standardních motorů.
Pračka Whirpool

Šestý smysl praček Whirpool

Nejvyšší modely praček Whirlpool jsou vybaveny patentovanou senzorovou technologií šestý smysl, která zaručuje, že každý druh textílie bude kvalitně vypraný s nejnižší možnou spotřebou vody a energie v nejkratším čase.

Pračky Whirpool nabízí intuitivní ovládání

S novými modely praček od společnosti Whirlpool si můžete roztřídit své prádlo tak, jak potřebujete. Pračky mají totiž unikátní schopnost přizpůsobit se tomu, jak prádlo třídíte. Především díky seskupením programů podle intuitivní logiky a zkušenostem, jak se v domácnostech nejčastěji třídí prádlo: barva prádla, druh prádla, speciální programy a Eco programy. Programy se tomu přizpůsobí a tím prádlo získává tu nejlepší péči. Programování je pozoruhodně rychlé a snadné, protože pračky mají velmi intuitivní rozmístění uživatelského rozhraní a celou řadu programů.