Pračka automatická se sušičkou: Panasonic pračka

Panasonic vstupuje na evropský trh s velkou bílou technikou a přináší stylové a velmi úsporné ledničky a pračky Panasonic. Spotřebiče velké bílé techniky vyrábí Panasonic pro japonský trh již téměř 60 let a díky svým kvalitním a inovativním produktům si zde vybudoval vedoucí pozici. Od března 2009 budou mít možnost si tyto elektronickou nadité novinky zakoupit i zákazníci v evropských zemích. Ledničky a pračky byly pro tyto trhy upraveny tak, aby odpovídaly vkusu, požadavkům i ekologickým nárokům evropských zákazníků a Evropské komise.

V České republice se produkty velké bílé techniky objeví na trhu v květnu 2009 a budou k dostání v rámci prodejen řetězce Datart. Na Slovensku si je pak zákazníci budou moci koupit na podzim tohoto roku.

Pračky Panasonic – nová technologie praní

Nové pračky Panasonic přinášejí nejvyšší kvalitu bez kompromisů. Nejvyšší model patří do energetické třídy A -20%. V praxi to znamená, že má o 20% nižší spotřebu energie než běžné výrobky třídy A. Nakloněním pracího bubnu se podařilo snížit spotřebu vody a díky technologiím Inverter a 3D Sensor Wash je možné kontrolovat pohyb prádla a dosáhnout tím optimálního výkonu při praní.

Panasonic pračka