Pračka automatická se sušičkou: LG pračka

LG pračky patří k nejvíce úsporným pračkám na trhu. Použití inovativních technologií jako je přímý pohon Direct Drive, parní praní a vybavenost různými programy přináší výhody v podobě úspory jak energie, tak vody a přitom umožňuje účinnější praní.

Pračky LG mají nejmodernější technologii na trhu Direct Drive, která integruje motor pračky, hnací řemen a řemenici do jediného, tichého a odolného mechanizmu, který je připojen přímo k bubnu, tímto způsobem se zvýšil systém přímého pohonu LG stabilitu motoru a dosáhl méně vibrací. Přímý pohon má tak delší životnost, která se promítne do nižších nákladů na údržbu. Motor je také daleko energeticky efektivnější, a tak budete mít nižší účty za energie. LG pračky jsou pračky se šestým smyslem, který se stará o správné použití programu, teploty a množství vody při praní prádla.

Pračka LG F1056LDP

Nabízí patentovanou technologie Direct Drive, která připevnila motor přímo na střed bubnu, tím se snížila vibrace, hluk a spotřeba energie, program Bio care odstraní i ty největší skvrny, jedinečné antialergické máchání Medic rinse rozpustí všechny zbytky pracího prášku, kapacita prádla pro praní až 5 kilogramů, LED displej, 13 programů a energetickou třídu A+, která zajišťuje úsporů energií.

Pračka LG F1056LDP


Pračka LG F1403TDS6

Nabízí nejširší dvířka na trhu, luxusní design dvířek se skleněným průzorem, snadnější plnění a vyprazdňování i pro rozměrnější prádlo, jako jsou závěsy a deky. Díky velkému objemu pracího bubnu můžete najednou vysušit více prádla, bez nutnosti uvolnění dalšího prostoru pro sušičku. Díky nové technologii parního generátoru, významně ušetříte spotřebovanou vodu i energii a prací náplň až 8 kg prádla

Pračka LG Prime