Pračka automatická se sušičkou: Elektrolux pračka

Firma Electrolux nabízí ve svém sortimentu množství vrchem a předem plněných praček, které jsou vybaveny těmi nejnovějšími technologiemi. Jako příklad můžeme uvést technologii Time manager. Pračky od Elektroluxu disponují kapacitami od 3 do 8 kg a rychlostí odstřeďování od 600 do 1600 otáček.

Pračky Elektrolux a jejich základní rozdělení

Volně stojící pračky
Volně stojící pračky se standardní šířkou se hodí do každé domácnosti. Pokud máte v bytu přece jen méně místa, uvítáte modely, které mají menší hloubku. Bývá pravidlem, že vrchem plněné pračky mají menší šířku a to díky jinému umístění bubnu.
Vestavné pračky
Preferujete vestavné spotřebiče? Potom využijte předem plněné pračky, které jsou určené k vestavění. Námi nabízené pračky jsou plně připraveny k vestavění do vašeho nábytku a pro montáž předních dveří, které ji ukryjí do vestavné plochy.
Kompaktní pračky
Máte malý byt? Využijte kompaktní pračky, které jsou primárně určeny pro velmi malé prostory. Nenechte se omezovat velikostí vaši pračky. Ta musí sloužit vám a ne vy jí.

Kvalitní pračka Electrolux


Pračky se sušičkou

Pokud preferujete kombinaci pračky a sušičky, umožní vám to zachovat prostor v kuchyni, nebo koupelně. Pokud plánujete ušetřit čas, stačí pro praní zvolit poloviční náplň, zvolit program, nastavit čas sušení a jít odpočívat.

Sušičky prádla

Electrolux přišel v rámci inovace také s novým konceptem sušení. Kondenzační, odvětrávací a parní sušičky pro ty, kteří chtějí mít prádlo rychle připravené k nošení.