Pračka automatická se sušičkou: Bosch pračka

Firma Bosch nabízí obrovskou škálu elektrospotřebičů pro domácnost i průmysl. U nás najdete především myčky nádobí, mrazáky, lednice a hlavně pračky Bosch, které jsou známé svoji kvalitou a spolehlivostí.

Pračky Bosch uspokojí jakékoliv vaše očekávání. Jste velká rodina? Nevadí, určitě si vyberete z naší nabídky 7 nebo 8 kilových praček. Vždy pospícháte a čas je váš největší protivník? Nevadí. Vybrané pračky Bosch disponují super rychlým programem, který vám vypere už za 15 minut! Je samozřejmostí, že pračky Bosch vyperou vaše prádlo vždy naprosto perfektně. A je také samozřejmostí, že jsou mimořádně úsporné a šetrné vůči životnímu prostředí. Ale za tím, že prádlo vypadá i po mnoha praních stále jako nové, stojí innovativní a nápadité technologie. Objevte novou logiku praní VarioPerfect, nebo kondenzační sušičky s tepelným čerpadlem, které jsou až o 40 % úspornější, než je deklarovaná třída spotřeby energie A. Vždy s perfektním výsledkem, bez ztráty výkonu a komfortu, na které jste zvyklí.

Kvalitní pračky Bosch


Bosch pračka – základní rozdělení

Předem plněné

Pračky Bosch s předním plněním vám vždy poskytnou dostatek kapacity pro vaše prádlo a dostatek komfortu pro ovládání. Máte v domě či bytě dostatek místa a preferujete vždy dostatečnou kapacitu pračky? Máme pro vás řešení! Naše pračky s hloubkou 44cm si poradí i s tímto problémem.

Vestavné pračky a kombinace

Máte málo místa a i přesto chcete prát i sušit? Není problém, nová kombinovaná pračka se sušičkou vám to nejenom umožní, ale nově také nabídce vyšší kapacitu pro vaše prádla a výrazně nižší spotřebu vody a energie.

Kombinace pračka/sušička

Přeborník ve své třídě, vypere a vysuší zároveň až 4 kg prádla a to je teprve začátek, nastudujte všechny další funkce, které vám v tomto unikátním spotřebiči ulehčí váš život.