Pračka a automatická pračka

Před koupí pračky si dobře rozmyslete, kam ji umístíte. Nezapomeňte, že k fungování automatické pračky potřebujete přívod vody a odvod odpadu. Výběr nejprve zvažte a poinformujte se o různých modelech a jejich vybavení. Lákavá pořizovací cena není vše, berte v úvahu kvalitu praní, spotřebu elektrické energie a vody, množství otáček při odstřeďování nebo maximální hmotnost vkládaného prádla.

Vaše pračka nemusí jenom prát, seženete ji například se zabudovanou sušičkou, což oceníte při nedostatku místa. Bude se vám hodit i funkce Aqua stop, kdy přestane odtékat voda při případném poškození a prasknutí hadice. Začátek praní si můžete naplánovat díky časové předvolbě “odložený start” a vodu nechat rovnoměrně rozprašovat díky přímému sprchování. Uspěchaným jedincům přijde vhod funkce zrychleného praní a snadného žehlení.

Pračka automatická se sušičkou


Kde koupit levné pračky

Není problém sehnat i kvalitní levné pračky díky mnoha akcím prodejců. Pračky pořídíte v nejrůznějších rozměrech a rozhodnout se můžete pro přední plnění nebo plnění vrchem vhodné do menších prostorů. Při nedostatku místa uvažujte koupit pračky vestavné, ty jdou vtěsnat třeba do kuchyňské linky nebo skříňky.

K nejvíce úsporným náleží podle výzkumu na trhu LG pračky. Používají nové technologie – např. přímý pohon Direct Drive, parní praní a další různé programy pro ušetření vody a elektrické energie. Perfektní výkon a kvalitu zaručuje u svých výrobků i známá firma AEG-ELECTROLUX. AEG pračky si vyberete o různých rozměrech, plně vybavené potřebnými funkcemi a podle přání i se sušičkou, s úspornými programy apod. Pozadu nezůstávají ani Bosch pračky, ze kterých si lze vybrat různé typy a velikosti fukčních moderních elektrospotřebičů.

Některé díly pračky se mohou časem opotřebovat nebo rozbít. Prodávají se prakticky všechny náhradní díly pračky k prodávaným modelům v naší republice. Opravy praček se provádějí v dílně nebo přímo ve vašem bytě, výběr firmy je zcela na vás.

Komentáře